Enchanted kreemipulber® FunCakes, 450g

Segu õhulise ja kerge vanillimaitselise lumivalge kreemi valmistamiseks. Kuigi Enchanted kreem® on õhulisem teistest kreemidest, hoiab see suurepäraselt oma kuju, mistõttu sobib muffinitele ja tortidele kaunite keerude pritsimiseks. Sellest saab ka maitsva koogitäidise. Ühest portsjonist jätkub 2 koogikihi (25 cm) täidiseks + katmiseks või 24-30 muffini kaunistamiseks (selleks kulub 150g pulbrit). Kuna kreem on lumivalge, saab seda erinevalt võikreemist väga hõlpsalt värvida endale meelepärasesse värvitooni geel-, pasta- või pulbervärvidega. Kreem on vanillimaitseline, kuid võid sellele julgelt anda erinevaid maitsenüansse FunCakes’i maitsepastadega.

8,75 
19,44  /kg

Laost otsas

Tootekood: F10130 Kategooria: Silt:
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

1 portsjoni Enchanted kreemi valmistamine:

Mikserda 150g pulbrit, 100 ml piima ja 100 ml vett 3 minutit suurel kiirusel. Soovi korral lisa meelepärast maitsepastat ja toiduvärvi. Kreem on koheselt kasutamiseks valmis, sobib nii täidiseks kui kaunistamiseks.

Soovi korral võid kasutada ainult piima (200 ml) või ainult vett (200 ml). Ühest portsjonist jätkub 2 koogikihi (25 cm) täidiseks ja katmiseks või 24-30 muffini kaunistamiseks.

Võid 200 milliliitrist piima / vee kogusest kuni 75 milliliitrit asendada likööriga. Kindlasti mitte rohkem, sest muidu kannataks kreemi konsistents. Lisaks võid retseptis piima või vee asemel kasutada kogu ulatuses (200 ml) muud meelepärast jooki, k.a. gaseeritud joogid. Laste sünnipäeval võid selle asendada näiteks maasikapiima või limonaadiga. 

 

Lisainfo

Kaal 0,45 kg
Bränd

FunCakes

Värv

valge

Eritoitumine

Halal, toiduvärvideta