Valge suhkrumass The Sugar Paste, 250g

Uus erakordselt pehme ja siidise tekstuuriga suhkrumass. Sobib suurepäraselt voolimiseks ja põhjalikumaks töötlemiseks ning tortide katmiseks ilma rebenemata ja murenemata. Kuna ei kuiva ülikiiresti, on pika töötlemisajaga ja võimaldab ebatäiused rahulikult eemaldada.  Soovitame!

3,50 
14,00  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: TSP-W250 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Enne kasutamist mudi mass hoolikalt käte vahel elastseks. Edukaks töötlemiseks peab suhkrumass olema toatemperatuuril. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et suhkrumass jääks lahti rullides ühtlase paksusega, ca 2-3 mm. Kui rullimisel näed suhkrumassis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siidiseks. Seejärel on mass kasutamiseks valmis.

Kujukeste modelleerimisel soovitame kiiremaks kuivamiseks ja kuju hoidmiseks 250g massi kohta lisada 1 tl tsellulooskummit. 

Suhkrumassi värvimiseks soovitame kasutada pasta-, geel- või pulbervärve, kuna vedelvärvid muudavad liigselt suhkrumassi konsistentsi. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta massil ca tunnike enne kasutamist kinni kaetult seista. Enne kasutamist mudi mass veelkord hoolikalt läbi. 

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita suhkrumassi väga õhukeseks rullida, kuna see võib kĂĽlgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 20 cm ĂĽmmarguse tordi katmiseks varuda 500g suhkrumassi. Meil endil piisab 500g massist ca 24-26 cm ĂĽmmarguse tordi katmiseks. 

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Bränd

The Sugar Paste

Maitse

vanill

Värv

valge