Suhkrukunsti lugu sai alguse 2009. aastal, 
mil küpsetusmaailma olid vallutamas suhkrumassikatte ja filigraansete
kaunistustega tordid. 
Eestis polnud tol hetkel taoliste võrratute kunstiteoste valmistamiseks mingeid materjale saada, rääkimata teadmistest.
Nii võtsimegi eesmärgiks see põnev valdkond ise kodumaale tuua. Mõeldud-tehtud ja ettevalmistused said alata.


2010. aasta jaanuaris sai Suhkrukunst ametlikult alguse. Kuna tahtsime pakkuda vaid parimat, proovisime ise läbi hulgaliselt erinevaid suhkrumasse, modelleerimismasse, toiduvärve, töövahendeid jpm. Katsetasime, harjutasime, õppisime – ikka selleks, et ka teistele seda põnevat maailma tutvustada.
Kui pool tonni suhkrumassi ja  esimesed töövahendid kohale olid jõudnud, avasime oma roosamannalise e-poe, mis sai ootamatult suure buumi alguseks.
Käisime söödavat kunsti tutvustamas koolitustel ja erinevatel üritustel, täiendades ise end parimate spetsialistide käe all Inglismaal. 


2012. aastal avasime Tallinnas oma esimese poekese – väikese hubase butiigi Mustamäe teel. Nagu meile kombeks, tahtsime nüüdki erineda teistest. Nii mässasime öösiti oma väikese poekese kallal kinnitades puidust õhulistele riiulitele roosasid sildikesi, turnides hubasust andvate kardinate paigaldamiseks kardinapuude küljes, küpsetades klientidele inspiratsiooni andmiseks näidistorte ja palju muudki, mida meenutades härduspisar silmanurka kipub. 
Sel perioodil kirjutasime aktiivselt ajakirjadesse õpetusi, pidasime blogi ja testisime üha uute tootjate kaupu. Veerema oli lükatud lumepall, mis kiiresti kasvas…

Lisaks klientide küpsetamishuvile nägime üsna ruttu, et uhked tordid vajavad ka pidulikkust rõhutavat ruumi. Sellest lähtuvalt laiendasime oma tootevalikut peo- ja sisustustarvetega, olles esimeseks omataoliseks äriks Eestis – kõik peoks vajalik ühest kohast! Mida suuremaks paisus tootevalik, seda väiksemaks näis kahanevat meie armas poekene. Saime aru, et on aeg järgmiseks muutuseks… 2015. aastal kolisime kahele erinevale pinnale: laost lähevad teele e-poe pakid ja hulgitellimused, jaeklientidele avasime poe Mustika keskuses, kust leiad meid tänaseni. Oled väga oodatud!

Meile meeldib olla esimene. Meid köidavad tooted, mida kusagilt mujalt ei leia; ideed, mille peale teised pole veel tulnud; lahendused, mis eristavad meid teistest. Kõige tähtsam on meie jaoks aga kvaliteet – selle arvelt me kokku ei hoia. Nii saad olla kindel, et meie tooted on hoolikalt valitud ja pakume Sulle vaid parimatest parimat. Südamlik tänu kõikidele, kes on selle aja jooksul olnud osaks Suhkrukunstist ja suur kummardus meie klientidele, kelleta meid ei oleks.