OSTUINFO

Kauba valimine

Kõik Suhkrukunsti e-poes kuvatud hinnad on eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Ostu sooritamiseks vali välja meelepärased tooted ja lisa need ostukorvi. Valitud tooteid saad üleval menüüribal asuva Ostukorvi kaudu jooksvalt vaadata, muuta ja ostukorvist eemaldada. Ostukorvi lisatud tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele soovijatele. 

Kui soovid mõne toote meelde jätta ning osta järgmisel korral, saad selle lisada enda Soovilisti. Leiad selle südamekujulise märgina ülemiselt menüüribalt Ostukorvist vasakul.

Soovides toote kohta rohkem infot kui tootekirjelduses näed, võta meiega julgelt ühendust, vastame esimesel võimalusel. 

PS! Tulenevalt monitoride värviedastuse ja kuvarite seadistamise erisustest võivad kuvatud piltide värvid erineda tegelikkusest.

Tellimuse vormistamine

Kui oled toodete valimise lõpetanud, vajuta ülemisel menüüribal asuvale nupule Ostukorv. Seal saad vajadusel veel koguseid muuta või tooteid eemaldada. Ostu saad sooritada külalisena või end kliendiks registreerides. Täida palun kõik nõutavad väljad, et saaksime paki viperusteta Sinuni toimetada. Me ei avalda Sinu poolt sisestatud andmeid kolmandatele isikutele (välja arvatud seadustes ettenähtud erandid). Kasutame neid ainult tellimuse täitmiseks, kauba edukaks kohaletoimetamiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks.

Kui oled andmed sisestanud, kontrolli oma tellimus üle. Veendu, et oled kõik soovitud tooted lisanud. PS! Juhul, kui tellimuse vormistamise hetkeks on mõni toode laost otsa saanud, ei saa seda enam tellida. Tellimuse jätkamiseks tuleb antud toode ostukorvist kustutada.

Sooduskupongi olemasolul kirjuta vastav kood Kupongi koodi lahtrisse. 

Kommentaaride lahtrisse saad märkida tellimuse täitmiseks vajalikku lisainformatsiooni. 

Sobiva saatmisviisi leidmiseks loe eelnevalt läbi punkt Kohaletoimetamine.

Kui kõik on üle kontrollitud, vajuta nupule Kinnita tellimus. 

Ostu eest tasumine

Ostu eest on võimalik tasuda ülekandena ettemaksuarve alusel või pangalingiga, mille teenust pakub Montonio. Tellimuse kiiremaks täitmiseks soovitame pangalinki. Asutustel, kes soovivad arvet e-arvete keskkonda ja / või pikemat maksetähtaega, palume võtta meiega enne tellimuse kinnitamist ühendust.  

Ettemaksuarve palume tasuda 3 tööpäeva jooksul Suhkrukunst OÜ arveldusarvele. Kui makse pole 5 tööpäeva jooksul laekunud, tühistame ühepoolselt tellimuse ja vabastame kaubad broneeringust. Uue tellimuse või makse hilisema laekumise korral ei pruugi samu tooteid enam laos leiduda.

Tellimuse täitmise tähtaeg

Tellimuse täitmise tähtaega arvestame makse laekumisele järgnevast tööpäevast. Kauba paneme teele esimesel võimalusel, üldjuhul 1-2 tööpäeva jooksul, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul. Personaalselt valmistatavate toodete (nt suhkrupiltide) puhul varu veidi rohkem aega. Need paneme teele üldjuhul 2-3 tööpäeva, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul. 

PS! Juhul, kui vajad tooteid kindlaks kuupäevaks või tellimusega on kiire, anna meile sellest kindlasti teada.

Kohaletoimetamine

Kohaletoimetamisviisi valid tellimuse vormistamisel. 

Valida on järgmised võimalused:                                  

    • SmartPOSTi pakiautomaat3,50 EUR. Üle 49-eurosed ostud toimetamine kohale tasuta. Kui pakk jõuab Sinu poolt valitud automaati, saadetakse Sulle SMS teade ja e-kiri uksekoodiga. Sisestades selle pakiautomaadi ekraanile, saadki paki kätte. Hoiuaeg on 7 päeva, peale seda saadetakse pakk meile tagasi. Korduval väljastamisel tasud kohaletoimetamistasu uuesti. Tööpäeva jooksul SmartPOSTi terminali jõudnud pakid on üldjuhul järgmisel päeval sihtkohas. Pakiautomaadi asukoha saad valida tellimust kinnitades rippmenüüst. 
    • DPD pakiautomaat – 3,50 EUR. Üle 49-eurosed ostud toimetamine kohale tasuta. Kui pakk jõuab pakiautomaati, saadetakse Sulle SMS teade.
      PS! DPD pakiautomaati saadame kaubad ainult kliendi vastutusel, kuna need asuvad välitingimustes  (kui tellid toiduaineid, mine pakile järgi võimalikult kiiresti, kui on külm/kuum ilm)!
    • Kullerteenus (Itella või DPD) – 6,90 EUR. Paki saabumise ajavahemiku kohta saadetakse Sulle eelnevalt SMS-teade, kohale jõudes kuller helistab või laseb uksekella.                                    

Toodete tagastamine

Juhul, kui tellitud tooted (või mõni toodetest) ei vastanud Sinu ootustele, on Sul õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Toodete tagastamiseks võta meiega eelnevalt ühendust e-posti või telefoni teel või pane kirjalik avaldus teele 14 päeva jooksul. Erandiks on toiduained, söödavad dekoorid, tordipildid ja toiduvärvid, mida me paraku tagasi osta ei saa.
Kaup tuleb meieni toimetada 30 päeva jooksul alates taganemisavalduse tegemisest. Sinu kanda jäävad tagastamise kulud. Juhul, kui toode ei vastanud tellitule (vale või defektne toode), jäävad tagastamiskulud meie kanda.

Tagastatavad tooted peavad olema originaalpakendis ning kasutamata. Tootega tutvumiseks avatud pakend peab olema kahjustamata, v.a. juhul, kui pakendit ei saanud teisiti avada. Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, pead kompenseerima kauba väärtuse vähenemise. Juhul, kui kaup on oluliselt rikutud, on meil õigus tagastatud tootest keelduda.

Raha tagastame Sinu arvelduskontole hiljemalt 14 päeva jooksul alates avalduse (taganemisteate) kättesaamisest.

Pretensioonide esitamine

Võlaõigusseaduse kohaselt vastutame toote lepingutingimustele mittevastavuse eest, mis ilmneb kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest. Puuduse ilmnemisel võta meiega ühendust 3 kuu jooksul alates puuduse märkamisest. Juhul, kui toode ei vasta lepingutingimustele, on Sul õigus nõuda toote parandamist või asendamist. Kui see pole meil võimalik või asja parandamine / asendamine põhjustaks Sulle põhjendamatuid ebamugavusi, on Sul õigus lepingust taganeda ja nõuda raha tagastamist.

Müüja õigused

Meil on õigus tellimus tühistada, kui antud toode on läbi müüdud või muul põhjusel laost otsas. Sel juhul teavitame Sind muudatustest ning kanname Sinu poolt tasutud summa kontole tagasi esimesel võimalusel, kuid hiljemalt 14 päeva jooksul.

Lisainfo

Lisaküsimuste tekkimisel võta meiega julgesti ühendust. Soovime, et saaksid enne ostu sooritamist toodete kohta võimalikult põhjaliku ja täpse ülevaate ning vastused kõikidele ostuga seotud küsimustele.

Kontakt

Suhkrukunst OÜ
Karjavälja 4, Tallinn
Tel: (+372) 53 040204
E-post: info@suhkrukunst.eu

Reg.nr: 11869847
KMKR: EE101342272
Arvelduskonto SEB pangas: EE061010220109901016
Arvelduskonto LHV pangas: EE817700771003981332