Naturaalvalge suhkrumass PME, 2 kg

PME suhkrumass sobib suurepäraselt suhkrulillede valmistamiseks, voolimiseks ning tortide katmiseks ilma rebenemata ja murenemata. Väga õhukeseks rullitav. PS! Kui mass tundub esialgu mudimiseks liiga kõva, aseta see mõneks sekundiks mikrolaineahju või soojemasse ruumi. Soojal temperatuuril muutub ülihästi töödeldavaks. Kuna suhkrumassile pole lisatud värve, on see naturaalvalge tooniga (mitte lumivalge), mistõttu sobib hästi ka toonimiseks.

17,50 
8,75  /kg

Laost otsas

Tootekood: PSP800 Kategooriad: ,
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

Enne kasutamist mudi mass hoolikalt käte vahel elastseks. Edukaks töötlemiseks peab suhkrumass olema toatemperatuuril. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et suhkrumass jääks lahti rullides ühtlase paksusega, ca 2-3 mm. Kui rullimisel näed suhkrumassis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siidiseks. Seejärel on mass kasutamiseks valmis.

Kujukeste modelleerimisel soovitame kiiremaks kuivamiseks ja kuju hoidmiseks 250g massi kohta lisada 1 tl tsellulooskummit. 

Suhkrumassi värvimiseks soovitame kasutada pasta-, geel- või pulbervärve, kuna vedelvärvid muudavad liigselt suhkrumassi konsistentsi. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta massil ca tunnike enne kasutamist kinni kaetult seista. Enne kasutamist mudi mass veelkord hoolikalt läbi. 

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita suhkrumassi väga õhukeseks rullida, kuna see võib kĂĽlgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 20 cm ĂĽmmarguse tordi katmiseks varuda 500g suhkrumassi. Meil endil piisab 500g massist ca 24-26 cm ĂĽmmarguse tordi katmiseks. 

Lisainfo

Kaal 2 kg
Bränd

PME

Maitse

vanill