Ükssarvikubeebi – söödav vahvlipilt, 20 cm

Vahvlipildi abil saad lapse pidupäevaks lihtsalt ja kiirelt efektse tordi valmistada. Loe tooteinfost läbi meie nõuanded ja asu küpsetama. PS! Käsitle vahvlit ettevaatlikult, et see ei murduks. Pilt on kaitstud Dekora litsentsiga.

6,50 

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: DE145096 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kasutamine ja meie soovitused:

1. Küpseta koogipõhi valmis ja lase täielikult jahtuda.

2. Valmista täidis, määri see kihtide vahele ning kata tort meelepärase kattega. Eelkõige soovitame suhkrumassi, martsipani, võikreemi, toorjuustukreemi või valge šokolaadi ganašši. Kui pealmiseks kihiks on kreem, määri see tordile võimalikult ühtlase kihina. Parima tulemuse saavutamiseks peab tordi pealispind olema sile.

3.  Vahukoore-, kohupiima- või hapukoorekreemi puhul aseta pilt (võimalusel) tordile alles 1-2 tundi enne serveerimist. Selle ajaga jõuab vahvel sirgeks vajuda ning värvid on kõige intensiivsemad. Kui pilt muutub liiga niiskeks, hakkavad värvid tuhmuma ja pildile võivad tekkida pisikesed praod. Samal põhjusel ei soovita me pilti tordile panna eelmisel õhtul.

4. Martsipani / suhkrumassi katte puhul niisuta vahvli tagumist poolt läbipaistva glasuurgeeli, söödava liimi või võikreemiga. Kui tort on kaetud kreemiga, pole see vajalik. Aseta pilt ettevaatlikult tordile. Õhumullide vältimiseks vajuta kõigepealt pildi üks serv kerge survega vastu torti ja libista siis kätt mööda vahvlit edasi. Nii haakub see kõige paremini tordi külge. Kui pilt hakkab lokkima, vajuta ääred õrnalt uuesti tordi külge ja lase seista. Aja jooksul vajub pilt ise ühtlaseks. NB! Ära katsu pilti peale tordile asetamist enam keskelt! Sellele jäävad näpujäljed või halvemal juhul jääb pilt sõrmede külge.

5. Soovi korral pritsi pildi servadesse võikreemist või vahukoorest kaunistusi.

NB! Käsitle vahvlit ettevaatlikult, et see ei murduks. Ära kata torti kinni, kui hoiad seda külmikus!

 

Lisainfo

Bränd

Dekora

Eritoitumine

gluteenivaba, GMO-vaba, laktoosivaba, suhkruvaba, taimetoitlasele

Teema

ükssarvikud