Beseepulber FunCakes, 150g

Beseepulber sobib beseede, pavlovate ja Ameerika võikreemi valmistamiseks. Tuleb lisada vaid vett ja soovi korral suhkrut. Jälgi, et kasutad puhtaid nõusid, sh alati puhast lusikat! See on besee valmistamisel väga oluline. Oma konsistensi poolest EI sobi antud toode kuninglikuks glasuuriks.

9,95 
66,33  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: F54405 Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Besee valmistamineKuumuta ahi 120C (pöördõhuga 100C). Sega 14g pulbrit 125 ml vee ja 125g peene tekstuuriga suhkruga. Vahusta suurel kiirusel, kuni saad valge vahu. Lisa vähehaaval 250g suhkrut. Vahusta, kuni tipud hoiavad oma kuju ega vaju tagasi. Pritsi pärgamentpaberile tupsud ja kuivata ahjus ca 1,5 tundi. Lase ahjus jahtuda.

Pavlova valmistamine: Kuumuta ahi 120C-ni (pöördõhuga ahi 100C). Sega kausis 14g pulbrit 125 ml vee ja 125g peensuhkruga. Vahusta suurel kiirusel valgeks vahuks ja lisa veidi ülejäänud suhkrut. Vahusta seni, kuni tipud hoiavad oma kuju ega vaju tagasi. Tulemus peab olema väga jäik ja sitke. Kata ahjuplaat küpsetuspaberiga ja aseta segu peale. Vajuta see lusika kumera küljega veidi tasaseks. Segu läbimõõt peaks olema u. 20 cm. Kuivata beseed ahjus umbes 2,5 tundi. Lase ahjus jahtuda. Ideaalis võiksid teha besee üks päev varem valmis, et see jõuaks hästi kuivada. Besee peaks olema väljast kuiv, kuid seest veidi nätske. Vahusta 250 ml vahukoort 2 spl tuhksuhkru ja koorega tugevamaks vahuks. Kata jahtunud pavlova kreemiga. Marjadele jääefekti saavutamiseks tee need enne suhkrust läbi rullimist märjaks. Kaunista pavlova värskete marjadega.

 

Lisainfo

Kaal 0,15 kg
Bränd

FunCakes

Eritoitumine

Halal, toiduvärvideta