Telli enda valitud failist suhkrupilt!
Selleks, et saaksime valmistada parima kvaliteediga tulemuse, loe palun läbi oluline info pildi tellimise kohta:

Kui soovid pildi kätte saada posti teel, siis lisa toode ostukorvi ja kinnita tellimus. Tasu arve ja saada pildifail aadressile: info@suhkrukunst.eu. Personaalselt valmistatavatel toodetel on tellimuse täitmise aeg kuni 5 tööpäeva, kuigi üldjuhul teostame töö 2-3 tööpäevaga. Mida selgemini sõnastatud soov ja kvaliteetsem fail, seda kiiremini saame töö valmis teha. 

Kui soovid pildi kätte saada meie kauplusest Mustika keskusesei ole vaja läbi e-poe tellimust vormistada. Saada pildifail koos lisainfoga (millal soovid Mustikast pildi kätte saada) aadressile: info@suhkrukunst.eu. Kinnitame tellimuse e-posti teel ja anname teada, millal võid pildile järgi tulla. Pildi eest saab tasuda kaupluses kohapeal sularahas või pangakaardiga. 

Piltide valmimisaeg oleneb järjekorras olevate piltide arvust ja tööde keerukusest. Üldjuhul teeme pildid valmis 2-3 tööpäeva jooksul, pühadeperioodil, pika järjekorra või keeruka töö puhul võib aega minna kuni 5 tööpäeva. Kui pildiga on kiire, andke meile sellest kindlasti eelnevalt teada. 

Kasutame A4 suuruses suhkrulehti, mõõduga ca 21×29 cm. Lehe ulatuses saad ise valida pildile / piltidele sobiva suuruse, kuju ja teksti. Parima tulemuse saavutamiseks peab A4 pildi suurus olema vähemalt 1000 pikslit (pikem külg) ning resolutsioon soovitavalt 300dpi. Mida suurem fail, seda kvaliteetsem tulemus. Söödavate piltide puhul tuleb arvestada, et toiduvärviprinterid ei anna 1:1-le täpset värvitulemust ja söödava pildi värvid võivad erineda originaalfailist.

Failid saab edastada AINULT e-posti teel. Sobivad formaadid on .jpg, .png, .psd ja .pdf. Me ei võta vastu faile mälupulgal ega skaneeri pilte paberkandjalt. Me ei prindi rahatähti. Me ei prindi faile, mis sisaldavad peamiselt musta värvi (näiteks väike valge logo mustal taustal). 

PS! Alates 01.08.2022 on EL-s keelatud valge toiduvärvi E171 kasutamine müüdavates kondiitritoodetes. Sellega seoses muutus ka suhkrulehe koostis. Uus leht on õrnalt hallika tooniga ning sobib seetõttu eelkõige paigutamiseks valgele kreemile / tordikattele.

Filtreeri