Ekstrapunane pastavärv Sugarflair, 42g

Sugarflair’i maksimaalselt kontsentreeritud toiduvärv ekstrapunase suhkrumassi, martsipani, tuhksuhkruglasuuri või kreemi kõige hõlpsamaks saavutamiseks. Üks enimmüüdud värvitoonidest. Maksimum doseerimiskogus: 0,6g / 1 kg kohta.

11,50 
273,81  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: SFC101 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Kasutamine: Võta purgist kokteiltiku abil väike kogus värvi. Kasuta igal värvivõtmisel uut puhast tikku. Sega või mudi, kuni toiduvärv on massiga ühtlaselt segunenud. Kui soovid tumedamat värvi, lisa väikese koguse haaval massile ja korda segamist. Nipp! Erkpunase ja musta värvitooni saamine võib olla üsna keeruline ettevõtmine. Lase värvitud suhkrumassil, martsipanil või võikreemil üleöö seista. Nii absorbeerub värv paremini. Veendu, et suhkrumass ja martsipan oleksid võimalikult õhukindlalt pakitud, võikreem aseta külmikusse. Järgmisel päeval mudi mass / sega võikreem uuesti läbi ja näed, et värv on erksam.

Kui värvid suhkrumassi või martsipani, aseta värv massi keskele ja lapi mass külgedelt kokku, et värv jääks massi sisse ja ei määriks Su käsi. Kui see siiski juhtub, loputa käed vee ja seebiga puhtaks. Hea nipp on kasutada ka kummikindaid.

Lisainfo

Kaal 0,042 kg
Bränd

Sugarflair