Erksad suhkrumassid FunCakes, 5x100g

FunCakes’i suhkrumasside komplekt sisaldab 100g musta, kollast, punast, rohelist ja sinist vanillimaitselist suhkrumassi. Eraldi pakendatud väikesed kogused sobivad hästi tordikaunistuste valmistamiseks või kujundite välja lõikamiseks.

8,95 
17,90  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: F20350 Kategooria:

Kirjeldus

Enne kasutamist mudi mass hoolikalt käte vahel elastseks. Edukaks töötlemiseks peab suhkrumass olema toatemperatuuril. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et suhkrumass jääks lahti rullides ühtlase paksusega, ca 2-3 mm. Kui rullimisel näed suhkrumassis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siidiseks. Seejärel on mass kasutamiseks valmis.

FunCakes’i suhkrumasse saab kasutada ka kujukeste modelleerimiseks. Sel juhul soovitame kiiremaks kuivamiseks ja kuju hoidmiseks 250g massi kohta lisada 1 tl tsellulooskummit. 

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita suhkrumassi väga õhukeseks rullida, kuna see võib külgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 20 cm ümmarguse tordi katmiseks varuda 500g suhkrumassi. Meil endil piisab 500g massist ca 24-26 cm ümmarguse tordi katmiseks. 

 

Lisainfo

Kaal 0,5 kg
Bränd

FunCakes

Eritoitumine

gluteenivaba, Halal, Kosher, taimetoitlasele, vegan

Maitse

vanill

Värv

kollane, must, punane, roheline, sinine