Maasikamaitseline roosa glasuur Zafiro, 250g

Maasikamaitseline roosa glasuur sobib kondiitritoodete glasuurimiseks ja kaunistamiseks. Hea valik pulgakookide katmiseks. Kergesti sulatatav, hangub kiiresti. Mõnusa maasika maitsega.

3,95 
15,80  /kg

Laost otsas

Tootekood: BAC007 Kategooria: Silt:
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

Sulata glasuurinööbid mikrolaineahjus või vesivannil. Mikrouunis: Sulata kausis, maks. 500W juures. Sega hoolikalt iga 15-20 sekundi tagant. Lõpeta kuumutamine, kui nööbid on peaaegu sulanud (väikesed nööbitükid veel nähtavad). Jätka segamist, kuni nööbid on täielikult sulanud. Vedelama glasuuri saamiseks lisa paar tilka taimeõli. Vesivannil: Glasuurimisnööpe sulatatakse alati nõrgal temperatuuril, et koostis säiliks siledana. Oluline on pidev rahulik segamine, et ei tekiks õhumulle. Temperatuur võib tõusta kuni ca 40 kraadini – kuumem segu muutub kergesti helbeliseks ja sellest eraldub rasvaine. Jälgi, et kaussi ei pääseks vesivannilt auru.

Kasutades korraga väiksemat kogust kui sulatasite, hoidke ülejäänut kindlasti soojas kohas. Mass hangub suhteliselt kiiresti ja see teeb kasutamise raskemaks (kui soovite näiteks kaunistusi läbi pritskoti pritsida).

Kaetud pulgakoogid võib jätta hanguma toatemperatuurile või asetada 10-15 minutiks külmikusse. Meie soovitame toatemperatuuril hangumist, kuna suurte temperatuuri kõikumiste korral võib glasuur praguneda. Samal põhjusel on ka oluline ettevalmistatud pulgakoogid võtta veidi aega enne glasuurimist toatemperatuurile (juhul, kui need tahenesid külmikus).

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Maitse

maasikas

Värv

roosa