Naturaalvalge martsipan Diplom, 2,5 kg

23% mandlisisaldusega naturaalvalge voolimis- ja kattemartsipan sobib nii harrastajatele kui professionaalidele. Pehme ja elastne, meeldiva mandli maitsega. Ei sisalda toiduvärve.

24,95 
9,98  /kg

Laost otsas

Tootekood: LE800031 Kategooria:
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

Edukaks töötlemiseks peab martsipan olema toatemperatuuril. Mudi mass käte vahel pehmeks ja elastseks. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et martsipan jääks lahti rullides ühtlase paksusega. Kui rullimisel näed martsipanis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siledaks. Seejärel on martsipan kasutamiseks valmis.

Diplom martsipane saab kasutada ka kujukeste modelleerimiseks. Üldiselt kuivavad need õhu käes hästi, kuid suuremate kujukeste puhul soovitame kiiremaks kuivamiseks ja esialgse kuju hoidmiseks lisada 250g martsipani kohta 1 tl tsellulooskummit. 

Martsipani värvimiseks soovitame kasutada pasta-, geel- või pulbervärve, kuna vedelvärvid muudavad liigselt martsipani konsistentsi. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta massil ca tunnike enne kasutamist kinni kaetult seista. Enne kasutamist mudi martsipan veelkord hoolikalt läbi. PS! Värvimiseks soovitame kasutada lumivalget martsipani, sest naturaalvalge martsipani kollakas toon muudab lõpptulemust (eriti nähtav nt sinise puhul – tulemus jääb rohekassinine). 

 

Lisainfo

Kaal 2,5 kg
Bränd

Diplom

Eritoitumine

toiduvärvideta

Maitse

mandel

Värv

valge