Naturaalvalge martsipan FunCakes, 1 kg

Maitsev, pehme ja elastne naturaalvalge martsipan FunCakes sisaldab 20% mandleid. Sobib suurepäraselt kujukeste voolimiseks ja tortide katmiseks. Lihtsasti töödeldav, ei kleepu liigselt ega murene.

17,50 

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: F28185 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Edukaks töötlemiseks peab martsipan olema toatemperatuuril. Mudi mass käte vahel pehmeks ja elastseks. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et martsipan jääks lahti rullides ühtlase paksusega. Kui rullimisel näed martsipanis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siledaks. Seejärel on martsipan kasutamiseks valmis.

FunCakes’i martsipane saab kasutada ka kujukeste modelleerimiseks. Üldiselt kuivavad need õhu käes hästi, kuid suuremate kujukeste puhul soovitame kiiremaks kuivamiseks ja esialgse kuju hoidmiseks lisada 250g martsipani kohta 1 tl tsellulooskummit. 

PS! Värvimiseks soovitame kasutada lumivalget martsipani, sest naturaalvalge martsipani kollakas toon muudab lõpptulemust (eriti nähtav näiteks sinise puhul – tulemus jääb rohekassinine). Kui soovid ise värvida martsipani mustaks, tasub värvimiseks võtta tumepruun martsipan – nii kulub värvi märgatavalt vähem ja tulemus jääb must (naturaalvalget martsipani mustaks saada on väga keeruline).

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita martsipani väga õhukeseks rullida, kuna see võib külgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 24-26 cm ümmarguse või 20×20 cm kandilise tordi katmiseks varuda 500g martsipani.

 

Lisainfo

Bränd

FunCakes

Eritoitumine

gluteenivaba, Halal, Kosher

Maitse

mandel

Värv

valge, vandel