Piparmündiroheline pastavärv Sugarflair, 25g

Sugarflairi Spectral Paste sarja pastavärvid on erksates toonides, väga kontsentreeritud koostisega ja sobivad nii martsipani ja suhkrumassi värvimiseks kui ka vees või läbipaistvas kanges alkoholis lahustades joonistamiseks. Saab kasutada ka taignates ja kreemides, kuid sel juhul soovitame värvi lisada kohe alguses, et see ühtlaselt seguneda jõuaks. Kõige parem on värv eelnevalt lahustada taigna või kreemi vedelas koostisosas (nt piimas või vees). Kuivamisel värvitoon tumeneb (oluline arvestada nt tuhksuhkruglasuuri toonimisel). Maksimum doseerimiskogus: 7g / 1 kg kohta.

5,25 
210,00  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: SFA105 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Kasutamine: Võta purgist kokteiltiku abil väike kogus värvi. Kasuta igal värvivõtmisel uut puhast tikku. Sega või mudi, kuni toiduvärv on massiga ühtlaselt segunenud. Kui soovid tumedamat värvi, lisa väikese koguse haaval massile ja korda segamist. Nipp! Erkpunase ja musta värvitooni saamine võib olla üsna keeruline ettevõtmine. Lase värvitud suhkrumassil, martsipanil või võikreemil üleöö seista. Nii absorbeerub värv paremini. Veendu, et suhkrumass ja martsipan oleksid võimalikult õhukindlalt pakitud, võikreem aseta külmikusse. Järgmisel päeval mudi mass / sega võikreem uuesti läbi ja näed, et värv on erksam.

Kui värvid suhkrumassi või martsipani, aseta värv massi keskele ja lapi mass külgedelt kokku, et värv jääks massi sisse ja ei määriks Su käsi. Kui see siiski juhtub, loputa käed vee ja seebiga puhtaks. Hea nipp on kasutada ka kummikindaid.

Lisainfo

Kaal 0,025 kg
Bränd

Sugarflair