Ploomiroosa pastavärv PME, 25g

Geelist tihkema konsistentsiga kontsentreeritud pastavärv sobib suhkrumassi, martsipani, kreemide, tuhksuhkruglasuuri, taignate jm toiduainete värvimiseks. Kuna toode sisaldab vett, EI sobi see šokolaadi värvimiseks! Kreemidesse ja taignatesse lisades on soovitatav eelnevalt lahustada vedelikus. Kui soovid värvi kasutada joonistamiseks või kirjutamiseks, lahusta see eelnevalt väheses koguses vees või läbipaistvas alkoholis. PS! Kasuta ettevaatlikult, värvitoon intensiivistub kuivades.

2,95 
118,00  /kg

Laost otsas

Tootekood: PPC1061 Kategooriad: , Silt:
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

Kasutamine: Võta purgist kokteiltiku abil väike kogus värvi. Kasuta igal värvivõtmisel uut puhast tikku. Sega või mudi, kuni toiduvärv on massiga ühtlaselt segunenud. Kui soovid tumedamat värvi, lisa väikese koguse haaval massile ja korda segamist. Nipp! Erkpunase ja musta värvitooni saamine võib olla üsna keeruline ettevõtmine. Lase värvitud suhkrumassil, martsipanil või võikreemil üleöö seista. Nii absorbeerub värv paremini. Veendu, et suhkrumass ja martsipan oleksid võimalikult õhukindlalt pakitud, võikreem aseta külmikusse. Järgmisel päeval mudi mass / sega võikreem uuesti läbi ja näed, et värv on erksam.

Kui värvid suhkrumassi või martsipani, aseta värv massi keskele ja lapi mass külgedelt kokku, et värv jääks massi sisse ja ei määriks Su käsi. Kui see siiski juhtub, loputa käed vee ja seebiga puhtaks. Hea nipp on kasutada ka kummikindaid.

Lisainfo

Kaal 0,025 kg
Bränd

FunCakes