Pruun glasuur Xocofine, 250g

Pruun glasuur sobib kondiitritoodete glasuurimiseks ja kaunistamiseks. Hea valik pulgakookide katmiseks. Kergesti sulatatav, hangub kiiresti, tulemus jääb kaunilt läikiv. Paksema konsistentsiga kui valge Xocofine glasuur. Tootes on kasutatud RSPO sertifitseeritud palmiõli. Pehme kakao maitsega ja sulab suus.

3,50 
14,00  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: BAC001 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sulata glasuurinööbid mikrolaineahjus või vesivannil. Mikrouunis: Sulata kausis, maks. 500W juures. Sega hoolikalt iga 15-20 sekundi tagant. Lõpeta kuumutamine, kui nööbid on peaaegu sulanud (väikesed nööbitükid veel nähtavad). Jätka segamist, kuni nööbid on täielikult sulanud. Vedelama glasuuri saamiseks lisa paar tilka taimeõli. Vesivannil: Glasuurimisnööpe sulatatakse alati nõrgal temperatuuril, et koostis säiliks siledana. Oluline on pidev rahulik segamine, et ei tekiks õhumulle. Temperatuur võib tõusta kuni ca 40 kraadini – kuumem segu muutub kergesti helbeliseks ja sellest eraldub rasvaine. Jälgi, et kaussi ei pääseks vesivannilt auru.

Kasutades korraga väiksemat kogust kui sulatasite, hoidke ülejäänut kindlasti soojas kohas. Mass hangub suhteliselt kiiresti ja see teeb kasutamise raskemaks (kui soovite näiteks kaunistusi läbi pritskoti pritsida).

Kaetud pulgakoogid võib jätta hanguma toatemperatuurile või asetada 10-15 minutiks külmikusse. Meie soovitame toatemperatuuril hangumist, kuna suurte temperatuuri kõikumiste korral võib glasuur praguneda. Samal põhjusel on ka oluline ettevalmistatud pulgakoogid võtta veidi aega enne glasuurimist toatemperatuurile (juhul, kui need tahenesid külmikus).

Juhul, kui vajad musta värvi glasuuri, on parim lahendus selleks värvida pruuni glasuuri. Nii kulub kõige vähem värvi. Sobib pulbervärv või muu toiduvärv, mis ei sisalda vett. Toiduvärv tuleb lisada sulatatud glasuurile ja segada kuni värvi ühtlustumiseni. 

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Bränd

Xocofine

Maitse

kakao

Värv

pruun

Eritoitumine

toiduvärvideta