Suhkrupilt, A4 (21×29 cm)

Söödavate piltide printimiseks välja töötatud “paber” sobib kasutamiseks kõikide heledate tordikatetega. A4 lehele saame vastavalt soovile mahutada ühe või mitu pilti. Parim on pilt paigutada suhkrumassi, martsipani, võikreemi, valge šokolaadi ganaši või toorjuustuga kaetud pinnale (liigne niiskus sulatab pilti). Õrna vanilli maitsega. Palun tutvu tellimisinfoga tootelehel ja lisaküsimuste korral võta meiega ühendust.

10,00 

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

OLULINE INFO PILDI TELLIMISE KOHTA:

Kui soovite pildi saada posti teel, siis lisage toode ostukorvi ja kinnitage tellimus. Tasuge arve ja saatke pildifail aadressile: info@suhkrukunst.eu. Personaalselt valmistatavatel toodetel on tellimuse täitmise aeg kuni 5 tööpäeva, kuigi üldjuhul saame töö teostada 2-3 tööpäeva jooksul.

Kui soovite pildi kätte saada meie kauplusest Mustika keskusesei ole vaja läbi e-poe tellimust vormistada. Saatke pildifail koos lisainfoga aadressile: info@suhkrukunst.eu. Kinnitame tellimuse e-posti teel ja anname teada, millal võite pildile järgi tulla. Pildi eest saate tasuda kaupluses kohapeal sularahas või pangakaardiga. 

Piltide valmimisaeg oleneb järjekorras olevate piltide arvust ja tööde keerukusest. Üldjuhul teeme pildid valmis 2-3 tööpäeva jooksul, pühadeperioodil ja pika järjekorra puhul võib aega minna kuni 5 tööpäeva. Kui pildiga on kiire, andke meile kindlasti sellest teada. 

Kasutame A4 suuruses suhkrulehti, mõõduga 21×29 cm. Lehe ulatuses saad ise valida pildile / piltidele sobiva suuruse, kuju ja teksti. Parima tulemuse saavutamiseks peab A4 pildi suurus olema vähemalt 1000 pikslit (pikem külg) ning resolutsioon soovitavalt 300dpi. Mida suurem fail, seda kvaliteetsem tulemus. Söödavate piltide puhul tuleb arvestada, et toiduvärviprinterid ei anna 1:1-le täpset värvitulemust ja söödava pildi värvid võivad erineda originaalfailist.

Failid saab edastada AINULT e-posti teel. Me ei võta vastu faile mälupulgal ega skaneeri pilte paberkandjaltMe ei prindi rahatähti. Me ei prindi faile, mis sisaldavad peamiselt musta värvi (nt väike valge logo mustal taustal). 

Lisainfo

Eritoitumine

gluteenivaba, taimetoitlasele, vegan