Vaarikamaitselised roosad glasuurinööbid FunCakes, 250g

Kergesti sulatatavad ja paraja konsistentsiga glasuurinööbid (ei vaja tempereerimist!). Glasuuriga saab joonistada tortidele värvilisi kaunistusi, lihtsa vaevaga valmistada komme ja pulgakooke ning kasutada dippimiseks. Hangub kiiresti ja on korduvalt sulatatav. Ei sisalda geneetiliselt muundatud aineid ega asovärve. Maheda vaarika maitsega.

5,75 
23,00  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: F25315 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sulata glasuurinööbid mikrolaineahjus või vesivannil. Mikrouunis: Sulata kausis, maks. 500W juures. Sega hoolikalt iga 15-20 sekundi tagant. Lõpeta kuumutamine, kui nööbid on peaaegu sulanud (väikesed nööbitükid veel nähtavad). Jätka segamist, kuni nööbid on täielikult sulanud. Vedelama glasuuri saamiseks lisa paar tilka taimeõli. Paksema konsistentsi jaoks paar tilka vett (PS! sel juhul ei saa hiljem glasuuri enam vedeldada). Vesivannil: Glasuurimisnööpe sulatatakse alati nõrgal temperatuuril, et koostis säiliks siledana. Oluline on pidev rahulik segamine, et ei tekiks õhumulle. Temperatuur võib tõusta kuni ca 40 kraadini – kuumem segu muutub kergesti helbeliseks ja sellest eraldub rasvaine. Jälgi, et kaussi ei pääseks vesivannilt auru.

Kasutades korraga väiksemat kogust kui sulatasite, hoidke ülejäänut kindlasti soojas kohas. Mass hangub suhteliselt kiiresti ja see teeb kasutamise raskemaks (kui soovite näiteks kaunistusi läbi pritskoti pritsida).

Kaetud pulgakoogid võib jätta hanguma toatemperatuurile või asetada 10-15 minutiks külmikusse. Meie soovitame toatemperatuuril hangumist, kuna suurte temperatuuri kõikumiste korral võib glasuur praguneda. Samal põhjusel on ka oluline ettevalmistatud pulgakoogid võtta veidi aega enne glasuurimist toatemperatuurile (juhul, kui need tahenesid külmikus).

Kuna nööbid ei sisalda asovärve, on värvitoonid mahedad. Kui soovid erksamat värvi glasuuri, lisa sulatamisel glasuurile FunCakes’i pulber- või geelvärve. 

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Bränd

FunCakes

Eritoitumine

Halal

Maitse

vaarikas

Värv

roosa