Vahukommimaitseline valge suhkrumass FunCakes, 1 kg

Lumivalge FunCakes suhkrumass on erakordselt elastne, siidise tekstuuriga ja lihtsalt kasutatav. Sobib ideaalselt tortide katmiseks ja kaunistuste välja lõikamiseks. Õrna ja meeldiva vahukommi maitsega. Toode ei sisalda toiduvärve.

13,95 

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: F20445 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Enne kasutamist mudi mass hoolikalt käte vahel elastseks. Edukaks töötlemiseks peab suhkrumass olema toatemperatuuril. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et suhkrumass jääks lahti rullides ühtlase paksusega, ca 2-3 mm. Kui rullimisel näed suhkrumassis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siidiseks. Seejärel on mass kasutamiseks valmis.

FunCakes’i suhkrumasse saab kasutada ka kujukeste modelleerimiseks. Sel juhul soovitame kiiremaks kuivamiseks ja kuju hoidmiseks 250g massi kohta lisada 1 tl tsellulooskummit. 

Suhkrumassi värvimiseks soovitame kasutada pasta-, geel- või pulbervärve, kuna vedelvärvid muudavad liigselt suhkrumassi konsistentsi. Parimate tulemuste saavutamiseks soovitame lasta massil ca tunnike enne kasutamist kinni kaetult seista. Enne kasutamist mudi mass veelkord hoolikalt läbi. 

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita suhkrumassi väga õhukeseks rullida, kuna see võib külgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 20 cm ümmarguse tordi katmiseks varuda 500g suhkrumassi. Meil endil piisab 500g massist ca 24-26 cm ümmarguse tordi katmiseks. 

 

Lisainfo

Bränd

FunCakes

Eritoitumine

gluteenivaba, Halal, Kosher, taimetoitlasele, toiduvärvideta, vegan

Maitse

vahukomm

Värv

valge