Valge glasuur Xocofine, 250g

Valge glasuur sobib kondiitritoodete glasuurimiseks ja kaunistamiseks. Hea valik pulgakookide katmiseks. Kergesti sulatatav, hangub kiiresti. Glasuur on naturaalse värviga nagu valge šokolaad. Tootes on kasutatud RSPO sertifitseeritud palmiõli.

3,50 
14,00  /kg

Laos

Lisa soovilisti
Lisa soovilisti
Tootekood: BAC002 Kategooria: Silt:

Kirjeldus

Sulata glasuurinööbid mikrolaineahjus või vesivannil. Mikrouunis: Sulata kausis, maks. 500W juures. Sega hoolikalt iga 15-20 sekundi tagant. Lõpeta kuumutamine, kui nööbid on peaaegu sulanud (väikesed nööbitükid veel nähtavad). Jätka segamist, kuni nööbid on täielikult sulanud. Vedelama glasuuri saamiseks lisa paar tilka taimeõli. Vesivannil: Glasuurimisnööpe sulatatakse alati nõrgal temperatuuril, et koostis säiliks siledana. Oluline on pidev rahulik segamine, et ei tekiks õhumulle. Temperatuur võib tõusta kuni ca 40 kraadini – kuumem segu muutub kergesti helbeliseks ja sellest eraldub rasvaine. Jälgi, et kaussi ei pääseks vesivannilt auru.

Kasutades korraga väiksemat kogust kui sulatasite, hoidke ülejäänut kindlasti soojas kohas. Mass hangub suhteliselt kiiresti ja see teeb kasutamise raskemaks (kui soovite näiteks kaunistusi läbi pritskoti pritsida).

Kaetud pulgakoogid võib jätta hanguma toatemperatuurile või asetada 10-15 minutiks külmikusse. Meie soovitame toatemperatuuril hangumist, kuna suurte temperatuuri kõikumiste korral võib glasuur praguneda. Samal põhjusel on ka oluline ettevalmistatud pulgakoogid võtta veidi aega enne glasuurimist toatemperatuurile (juhul, kui need tahenesid külmikus).

Glasuuri saab värvida pulbervärvide või muude toiduvärvidega, mis ei sisalda vett. Toiduvärv tuleb lisada sulatatud glasuurile ja segada kuni värvi ühtlustumiseni. Kuna glasuur on naturaalvalge, võib see mõjutada tulemust (nt sinise värviga segamisel võib tulemus jääda toiduvärvi lubatud tulemusest rohekama varjundiga).

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Bränd

Xocofine

Eritoitumine

toiduvärvideta

Värv

valge