Veesinine martsipan FunCakes, 250g

Maitsev, pehme ja elastne sinine martsipan FunCakes sisaldab 20% mandleid. Sobib suurepäraselt kujukeste voolimiseks ja tortide katmiseks. Lihtsasti töödeldav, ei kleepu liigselt ega murene. Segades värvilise martsipani hulka lumivalget martsipani, saab hõlpsalt erinevaid värvitoone.

4,95 
19,80  /kg

Laost otsas

Tootekood: F28130 Kategooriad: , ,
Lisa soovilisti
Lisa soovilisti

Kirjeldus

Edukaks töötlemiseks peab martsipan olema toatemperatuuril. Mudi mass käte vahel pehmeks ja elastseks. Lahti rullimisel võid kasutada kleepumise vältimiseks väikest kogust tuhksuhkrut. Jälgi, et martsipan jääks lahti rullides ühtlase paksusega. Kui rullimisel näed martsipanis pragusid, mudi mass uuesti käte vahel läbi, kuni see muutub pehmeks ja siledaks. Seejärel on martsipan kasutamiseks valmis.

FunCakes’i martsipane saab kasutada ka kujukeste modelleerimiseks. Üldiselt kuivavad need õhu käes hästi, kuid suuremate kujukeste puhul soovitame kiiremaks kuivamiseks ja esialgse kuju hoidmiseks lisada 250g martsipani kohta 1 tl tsellulooskummit. 

Vajaminev kogus sõltub paljuski kasutajast. Algajatel ei soovita martsipani väga õhukeseks rullida, kuna see võib külgedelt praguneda. Kogenud kasutajad saavad hakkama väiksema kogusega. Tootja soovitus on 24-26 cm ümmarguse või 20×20 cm kandilise tordi katmiseks varuda 500g martsipani.

 

Lisainfo

Kaal 0,25 kg
Bränd

FunCakes

Eritoitumine

gluteenivaba, Halal, Kosher

Maitse

mandel

Värv

sinine